پیام مدیر عامل

به نام خداوند جان و خرد

 

خداوند را شاکرم که فرصت سالها همراهی و خدمت به مردم کشورم را نصیب من کرده است . از این رو فرصت را مغتنم شمرده و به همراه همکاران خود ، خدماتی در خور مردم میهنم ارائه می دهیم .
[ انرژی بخار گستر ] از بدو تاسیس هدف خود را جلب رضایت مردم قرار داده و تلاش کرده با ارائه خدمات نوین ، در راستای سیاست های کلان کشور ارزش آفرینی نماید . ما در [ انرژی بخار گستر ]  تمام تلاش خود را به کار گرفته و با بهره گیری از نیروی مجرب و کارآزموده نیاز های مخاطبان خود را بررسی نموده و در این مسیر گام برداشته است .
در تولید محصولات [ انرژی بخار گستر ] از برترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده و تا کنون با یاری خداوند  متعال توانسته ایم رضایت مشتریان خود را تامین نماییم .

امید است با اتکال به الطاف الهی و تکیه بر اعتماد مشتریان محترم و تلاش تک تک اعضا [ انرژی بخار گستر ] در مسیر خدمات سانی به مردم عزیز ایران و توسعه روز افزون کشور ، گامی موثر برداشته و در پیشگاه خداوند و مردم سربلند باشیم .

در پایان ، از همه شما همکاران و همراهان گرامی تقاضا دارم با همدلی و هم فکری، تیم مدیریت [ انرژی بخار گستر ]  را در مسیر رسیدن به برنامه‌ها واهداف یاری نمایید. از خداوند منان برای شما آرزوی سلامت، بهروزی و موفقیت روز افزون دارم و ایمان دارم با همکاری شما،  [ انرژی بخار گستر ]  قله‌های رفیع‌تر موفقیت را فتح خواهد نمود.

 

مدیر عامل