درباره ما

شرکت انرژی بخار گستر تولید کننده انواع دیگ بخار

دامنه فعالیت های شرکت

مشخصات فنی کارخانه

کارخانه انرژی بخار گستر در فاصله ۶ کیلومتری شهر تبریز واقع شده است که با تکیه بر دانش فنی و تجربه کاری ۳۵ ساله اقدام به تجهیز کارخانه بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع جهت تولید دیگ های بخار و مخازن تحت فشار نموده است. این مجموعه از سیستم مدیریت تولیدی محصول موقعیت ثابت بهره گرفته است.

تجهیزات موجود در کارخانه می توان به دستگاه های:

دستگاه جوشکاری MIG دستگاه جوشکاری زیر پودریدستگاه نورد تا عرض ۳ متر و ضخامت ۲۵ میلی متردستگاه جرثقیل ثقفی ۲۰ تن تجهیزات تست هیدرواستاتیک ماشین افزار مته رادیال ماشین تراش با بستر ۲ مترتجهیزات بازرسی جوش تجهیزات تست گرم دیگ های بخار و سایر امکانات موجود در کارخانه امکان ساخت مخازن و بویلر با ظرفیت های بالا و فشار های کاری بالا را فراهم آورده است.

نیروی انسانی شرکت

شرکت انرژی بخار گستر جهت طراحی و ساخت محصولات خود از نیروی انسانی متخصص و متعهد بهره برده است. واحد طراحی این شرکت متشکل از مهندسین مکانیک و برق اقدام به طراحی محصولات می نمایند و بعد از ارزیابی نقشه های فنی توسط مراجع ذیصلاح و تایید آن ها فرایند ساخت محصول طبق برنامه و زمانبندی مشخص انجام می گیرد. واحد ساخت و مونتاژ اعم از پرسنل قسمت جوشکاری که دارای گواهینامه بین المللی جوشکاری می باشند. پرسنل ایستگاه سنگ زنی که دارای تخصص لازم در عملیات سنگ زنی جوش ورق های شل و شبکه های کوره می باشند. پرسنل ایستگاه مونتاژ که کار مونتاژکاری قطعات دستگاه ها را طبق نقشه های اجرائی به عهده دارند. پرسنل بخش رنگ و کاور کشی که انجام امور نهایی و تست نهایی دستگاه ها را بر عهده دارند و در نهایت پرسنل کنترل کیفی که وظائف کنترل کیفیت قطعات و تمامی محصولات را به عهده دارند.

انواع مخازن تحت فشار

ساخت انواع مخازن تحت فشار، انواع دیگ های بخار فایرتیوب، انواع دیگ های آبداغ و آبگرم، منابع کوئل دار، فیلتر های شنی، دستگاه های سخت گیر صنعتی و دیگ های پخت ضایعات کشتارگاهی

تجهیزات مورد نیاز موتور خانه ها

طراحی تجهیزات مورد نیاز موتور خانه ها اعم از موتور خانه های استخر و کارخانجات صنعتی و برج های مسکونی و تجاری دارای موتور خانه مرکزی، بیمارستان ها و مراکز درمانی و ادارات

تجهیزات موتورخانه های صنعتی

تامین انواع تجهیزات دیگ های بخار و موتورخانه های صنعتی اعم از پمپ های سرکولاتور و منابع و مخازن و شیر آلات مورد نیاز و سایر تجهیزات مرتبط.

خدمات پس از فروش

تمامی دیگ های بخار، آب داغ ، آب گرم و روغن داغ انرژی بخار گستر به مدت 24 ماه دارای ضمانت بدنه (قطعات الکتریکی شامل ضمانت نمی باشند) می باشند، و به مدت 30 سال شامل خدمات پس از فروش این مجموعه می باشند.
تمامی میکسرهای صنعتی و دیگ های پخت پودر گوشت انرژی بخارگستر دارای 18 ماه ضمانت بدنه(قطعات الکتریکی شامل ضمانت نمی باشند) و 25 سال خدمات پس از فروش این مجموعه می باشند.